Rox 0068 Entegre Kompresörlü Akülü Airbrush Mini Boya Tabancası

Yeni ürün

3 331,15 TL

- +

Marka: Rox Wood

 
Daha Fazla Bilgi
Rox 0068 Entegre Kompresörlü Akülü Airbrush Mini Boya Tabancası
 
Yeni nesil rox şarjlı kendinden kompresörlü airbrush mini boya tabancası birçok farklı uygulamada kullanılabilir. Kullanıma hazırdır. Entegre mini kompresörü ve yine entegre aküsü sayesinde çalışır, kablosuz özgürce kullanım imkânı sağlar. 
Tabancamız yüz bakımı (facial SPA), sanatsal boyama, dövmeler, pasta süsleme, makyaj, tırnak boyama sanatı, el sanatları, model boyama, hobiler vb. işler İçin kullanılabilir, kullanımı kolay, yeni başlayanlar için uygundur.
Bu nemlendirici oksijen püskürtücü airbrush, en ince sisi üretmek ve aktif maddeyi yüze eşit bir şekilde püskürtmek için mikro-nano penetrasyon ayrışmasını benimser. Derin nemlendirmenin etkisini elde etmek için cilt emilimini destekler.
Pratik kablosuz mini kompresör hafif, taşınabilir ve şarj edilebilir, taşıması ve kullanımı kolaydır. Dahili 800mAh li-ion aküsü, 2-3 saat içinde tam şarj kapasitesine ulaşır ve 45 dakika sürekli çalışmayı destekler.
Şarj edilebilir airbrush kitimiz, kurulumu veya sökülmesi kolay, değiştirilebilir 5ML metal sıvı kabı (makyaj ve güzellik ürünleri için), 20ML kapasiteli sıvı kabı (pigment veya diğerleri için) ile donatılmıştır, farklı taleplerinizi karşılar.
Uzun ömürlü ve sağlıklı çalışması için ürün her kullanımdan sonra temizlenmeli. Su veya solvent bazlı temizlik sıvısını depoya doldurun, kompresörü çalıştırdıktan sonra parmağınızla meme kısmını kapatarak tabanca içinin temizlenmesini sağlarsınız. 
 
Dayanıklı alüminyum gövde.
5ml Alüminyum depo ve 20ml plastik depo hazneleri.
0.4mm meme
7.4V 800mAh Entegre Li-on akü
Hava basınçı 0.12 Mpa
Hava akışı 6 Litre/dakika
Ürün Ölçüsü 44 x 129 mm
Ağırlık 500gr

Bir Yorum Yaz

Rox 0068 Entegre Kompresörlü Akülü Airbrush Mini Boya Tabancası

Bir Yorum Yaz

Aynı kategorideki diğer ürünler: 26

Menü