Seviye Tespit Artısı 1mm(200 adet)

Yeni ürün

Seviye Tespit Artısı

Daha Fazla Detaylar

Sınırlı Özel İndirim

40,12 TL

47,20 TL

-15%

- +

 
Daha Fazla Bilgi

5 adet ve üzeri alımlarda %10, 10 adet üzeri alımlarda ise %20 indirim uygulanmaktadır!

  • Seviye tespit artısı klipsi ( plastiği ) fayans, karo, düz yüzeylerde eşit aralık ve dengeli (terazide) kalmasını düzenlemek için kolaylık sağlar. Fayans ustaları için çok kolaylık sağlayan bir üründür. Her pakette 200 adet klips bulunur. Kdv dahil yazan fiyat 200 lü tek paket içindir.
  • Geri çekilebilir yüzgeçleri sayesinde + artı kenarlarında veya T kenarlarda yüzeye rahatça uygulanabilir. Fayans, karo, seramik ve benzeri tüm yapısal yüzeylerde kolayca terazileme yani seviye tespitini sağlayabilirsiniz.
  • Hızlı ve basit bir şekilde sökülebilir üründür. Fayans, karo veya seramik döşeme işlemi bittikten ( kuruduktan ) sonra derz dolğuya geçmeden takozlar çıkartılabilmektedir. Takozları ise daha sonra kullanabilirsiniz.
  • Seramik, fayans, karo gibi ürünlerin inşaatlarda kolay ve düzgün terazide kalmasını sağlamak amacıyla kullanılır. Türkiye'de üretilmiştir. Plastik malzemedir.
  • Kalınlık olarak 3 tiptir : 1mm - 2mm - 3mm Sipariş notunda kalınlığını belirtebilirsiniz. Seviye Tespit Sistemi Türkiye

Bir Yorum Yaz

Seviye Tespit Artısı 1mm(200 adet)

Seviye Tespit Artısı

Bir Yorum Yaz

Benzer Ürünler

Aynı kategorideki diğer ürünler: 4

Menü